Podsumowanie zajęć rozwijających

W dniu 20 maja 2014 r. w Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół im. A Mickiewicza odbyło się podsumowanie zajęć teatralnych, dziennikarskich i fotograficznych realizowanych w ramach projektu "Bielskie gimnazja – dobry start i pewna przyszłość".

Wśród zaproszonych gości byli: dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza, pracownicy Urzędu Miasta i zespołu projektowego, rodzice dzieci uczestniczących ww. zajęciach.

W czasie spotkania młodzież gimnazjalna przedstawiła spektakl teatralny, wszystkim uczestnikom spotkania przekazano gazetkę szkolną wydaną w ramach zajęć dziennikarskich oraz obyła się wystawa fotograficzna podczas której zostały zaprezentowane przepiękne zdjęcia zrobione różnymi technikami.

Uczniowie w 12 osobowych grupach brali udział ww. zajęciach od listopada 2013 r. do końca maja br.