Człowiek – najlepsza inwestycja

Aktualności

Turniej sportowy na zakończenie zajęć

 

7 maja br. w Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski w Bielsku Podlaskim odbył się Turniej sportowy na zakończenie zajęć rozwijających zainteresowania i świadomość kulturalną realizowanych w ramach projektu "Bielskie gimnazja - dobry start i pewna przyszłość" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

W turnieju sportowym wzięło 24 uczniów wraz z nauczycielami, którzy prowadzili zajęcia sportowe w Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski w Bielsku Podlaskim oraz w Gimnazjum Nr 2 z Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim w roku szkolnym 2014/2015 w ramach ww. projektu.


Podczas turnieju odbył się mecz piłki nożnej, gdzie zwycięską drużyną okazali się gospodarze oraz rozegrano mecz piłki siatkowej, w którym zwyciężyli uczniowie z Gimnazjum nr 2.

 

Obie drużyny otrzymały puchary, a zwycięskie drużyny pamiątkowe statuetki.