Posumowanie zajęć rozwijających

Dnia 26.06.2014 r. w Gimnazjum nr 3 w Bielsku Podlaskim odbyło się podsumowanie projektu "Bielskie gimnazja – dobry start i pewna przyszłość" poprzez organizację wystawy fotograficznej i plastycznej.

Na uroczystość przybyli goście, dyrekcja Zespołu Szkół z DNJB, uczniowie i nauczyciele. Wśród gości byli: Burmistrz Miasta Jarosław Borowski i pracownicy Urzędu Miasta Bielsk Podlaski, Konsul Republiki Białoruś Nikołaj Kamyszyn oraz przewodniczący Rady Rodziców: pan Marcin Sarnacki, pan Igor Łukaszuk.

Podczas uroczystości było można podziwiać prace uczennic i uczniów z grup fotograficznych i plastycznej. Goście zauważyli ciekawe efekty i duży artyzm na zdjęciach oraz płótnach wykonanych przez uczniów, mogli porozmawiać z rzeźbiarzem, który wspomagał prowadzącą zajęcia plastyczne, oglądali też prezentację multimedialną, przygotowaną na zajęciach fotograficznych.